Linear 305Projekt rodinného domu 5+1, 137m2.

Počet osob 6
Obytné místnosti 5+1
Užitná plocha 182 m2
Zastavěná plocha 137 m2
Obestavěný prostor 1060 m3
Cena projektu 18 000 Kč
Celkové náklady 4 600 000 Kč
bez DPH Zrcadlový obraz Stáhnout detailní PDF
durisol banner

Samostatně stojící přízemní rodinný dům LINEAR 305 bez podsklepení je vhodný do rovinatého, případně mírně svažitého terénu. Je to dům větší velikostní kategorie, vhodný pro 5 - 6 člennou rodinu.     

V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, pracovna, malá koupelna s WC, chodba a garáž se skladem. V poschodí domu jsou tři pokoje, koupelna, WC a místnost pro kotel ústředního vytápění. Dům svojí dispozicí splňuje i požadavky dvougeneračního domu. Dům se vyznačuje moderní architekturou a vkusnými symetrickými tvary. Je určen především investorům, kteří se nebojí jednoduchých a čistých tvarů.

V projektu jsou navrženy klasické stavební materiály: stěny z cihel Durisol, strop montovaný, střecha je plochá, krytinou je fólie PVC .

Tento dům je projektován ze zdiva

Durisol
Na co se chcete zeptat?
Durisol logo

Jedinečný stavební systém používaný po celém světě.Stavte chytřeji a efektivněji i Vy. Vaše budoucí Já Vám poděkuje.

Více
Stavební systém Durisol
pro Váš vlastní projekt

Máte vlastní projekt, nebo projekt od jiné stavební společnosti a rádi byste využili výhody systému Durisol? Systému, který vyniká hned několika výhodami, a který je zároveň velice kvalitní a cenově dostupný? Rádi Vám projekt naceníme a následně postavíme hrubou stavbu s použitím systému Leier Durisol.

Více