Linear 331Projekt rodinného domu 5+1, 225m2.

Počet osob 4
Obytné místnosti 5+1
Užitná plocha 182 m2
Zastavěná plocha 225 m2
Obestavěný prostor 850 m3
Cena projektu 18 000 Kč
Celkové náklady 4 300 000 Kč
bez DPH Zrcadlový obraz Stáhnout detailní PDF
durisol banner

Samostatně stojící přízemní rodinný dům LINEAR 331 s galerií bez podsklepení je vhodný do rovinatého, případně mírně svažitého terénu. Je to dům větší velikostní kategorie určený pro 4 člennou rodinu. 

Přízemí domu tvoří kuchyň s komorou, jídelna, obývací pokoj, ložnice rodičů se samostatnou koupelnou, dva pokoje, koupelna s WC, technická místnost a samostatné WC.  Z obývacího pokoje je přístupné schodiště do galerie. Z jednoho pokoje a z obývacího pokoje je přímý výstup na krytou terasu. Součástí domu je dvojgaráž, která je propojena s domem přes kryté závětří.

V projektu jsou navrženy klasické stavební materiály: stěny z cihel Durisol, případně tvárnic, strop železobetonový monolitický, střecha plochá s krytinou z fólie PVC.

Tento dům je projektován ze zdiva

Durisol
Na co se chcete zeptat?
Durisol logo

Jedinečný stavební systém používaný po celém světě.Stavte chytřeji a efektivněji i Vy. Vaše budoucí Já Vám poděkuje.

Více
Stavební systém Durisol
pro Váš vlastní projekt

Máte vlastní projekt, nebo projekt od jiné stavební společnosti a rádi byste využili výhody systému Durisol? Systému, který vyniká hned několika výhodami, a který je zároveň velice kvalitní a cenově dostupný? Rádi Vám projekt naceníme a následně postavíme hrubou stavbu s použitím systému Leier Durisol.

Více