Pohoda 177Projekt rodinného domu 4+1, 129m2.

Počet osob 4
Obytné místnosti 4+1
Užitná plocha 153 m2
Zastavěná plocha 129 m2
Obestavěný prostor 680 m3
Cena projektu 16 000 Kč
Celkové náklady 3 300 000 Kč
bez DPH Zrcadlový obraz Stáhnout detailní PDF
durisol banner

Samostatně stojící patrový rodinný dům POHODA 177 bez podsklepení je vhodný do rovinatého, případně mírně svažitého terénu. Je to dům střední velikostní kategorie určený pro 4 člennou rodinu.

Přízemí je řešené jako denní část domu, kterou tvoří kuchyň, jídelna a obývací pokoj, které spolu vytvářejí jeden prostor. V přízemí se nachází také ložnice rodičů a koupelna s WC, což umožňuje využít tento dům jako dvougenerační. Z obývacího pokoje a z kryté terasy je přístupná zimní zahrada. Přímým schodištěm se z obývacího pokoje dostaneme do 2.NP. Pod schodištěm je vytvořen uzavřený odkládací prostor.

Patro je řešeno jako noční část domu a tvoří ho dva pokoje, koupelna s WC, šatna a technická místnost. Součástí domu je garáž, přístupná jen z venkovního prostoru.

V projektu jsou navrženy klasické stavební materiály: stěny z cihel Durisol, případně tvárnic, strop železobetonový monolitický, střecha plochá s fólií PVC.

Tento dům je projektován ze zdiva

Durisol
Na co se chcete zeptat?
Durisol logo

Jedinečný stavební systém používaný po celém světě.Stavte chytřeji a efektivněji i Vy. Vaše budoucí Já Vám poděkuje.

Více
Stavební systém Durisol
pro Váš vlastní projekt

Máte vlastní projekt, nebo projekt od jiné stavební společnosti a rádi byste využili výhody systému Durisol? Systému, který vyniká hned několika výhodami, a který je zároveň velice kvalitní a cenově dostupný? Rádi Vám projekt naceníme a následně postavíme hrubou stavbu s použitím systému Leier Durisol.

Více