Výstavba luxusních a praktických domů: je libo typový, nebo na míru?

Přáli byste si žít ve výjimečném domě? Už se vidíte, jak se procházíte po ukázkovém, čerstvě posečeném anglickém trávníku a hrdě si prohlížíte dům svých snů? Takový, který nemá nikdo jiný na světě? Může to být dům pasivní, nízkoenergetický, bungalov i vila. S rovnou střechou, klenbami i bazénem. My vám ho postavíme. Bude krásný i funkční.

Luxusní typový dům od architekta: vyberete si?

Primárně u nás můžete vybírat z projektů typových domů – máme vlastní katalog, který vytvořili naši architekti. Zahrnuje projekty typových bungalovů, moderních i patrových domů. Výhodou typových projektů je to, že přijdete už k hotovému, a tak nemusíte na kreslení díla měsíce čekat. Se stavbou tak začneme rychleji.  

Abyste však nebyli mýleni, jednotlivé typové projekty pro vás nejsou žádné dogma. Pokud budete chtít ve zvoleném plánu posouvat stěnami, zvětšovat okna či postavit fontánu na střeše, není to problém. Jednoduše projekt upravíme podle vašich představ. Změny jsou tedy na vás, a to neomezeně.

Cena projektu pro vás bude třetinová

Ceny projektů architektonických návrhů rodinných domů se běžně vyšplhají až na trojnásobek částky, kterou za typový projekt v rámci hrubé stavby zaplatíte u nás. Naše projekty však také kreslili architekti. A taky vám při úpravách dáváme volnou ruku.

Přejete si dům dle architektonického návrhu na míru?

Máte-li přece jenom vlastní, na hony typovým projektům vzdálenou představu o domě svých snů, směle sem s ní. Náš architekt ji zpracuje a my ji zrealizujeme – váš dům postavíme. Výsledkem bude atypický dům přesně dle vašeho přání.

Stavíme systémem Durisol

Systém Durisol představuje unikátní sendvič. Náplní je beton, dřevo a izolace. Systém dýchá – spolehlivě odvádí ven vodní páry. Uvnitř domu tak nekondenzuje vlhkost, čímž zabráníme vzniku nebezpečných plísní za stěnami. Systém je ideální na stavbu pasivních a nízkoenergetických domů.

Výborně akumuluje, izoluje zvuk i teplo. V létě vám tak uvnitř domu nebude horko a v zimě si snadno udrží požadovanou teplotu. V Rakousku je Durisol stavebním systémem s 60ti letou tradicí. U nás jsme výhradním dodavatelem my. Více o Durisolu.

Stavíme krásné domy s trvalou vizuální hodnotou.

Toužíte právě vy žít ve výjimečném domě? Ozvěte se nám. Rádi vás provedeme cestou za vaším snem.

Durisol logo

Jedinečný stavební systém používaný po celém světě.Stavte chytřeji a efektivněji i Vy. Vaše budoucí Já Vám poděkuje.

Více
Stavební systém Durisol
pro Váš vlastní projekt

Máte vlastní projekt, nebo projekt od jiné stavební společnosti a rádi byste využili výhody systému Durisol? Systému, který vyniká hned několika výhodami, a který je zároveň velice kvalitní a cenově dostupný? Rádi Vám projekt naceníme a následně postavíme hrubou stavbu s použitím systému Leier Durisol.

Více