Individualní projekty

Máte vlastní představu o domě a z našich typových domů jste si nevybrali? Nevadí, máme pro Vás následující tři možnosti.

Úpravy našich tipových projektů

V našem katalogu máme množství nápaditých bungalovů a moderních domů. Ne, ale každému úplně přesně vyhovuje dispozice pokojů, proslunění pozemku, umístění hlavního vstupu či tvar domu a střechy. Řešení, abyste byli spokojeni je jednoduché. Všechny naše projekty jsou připraveny k menším či větším úpravám. Můžete si hrát s příčkami, velikostí oken, místnostmi, zrcadleném otáčení domu nebo si třeba změnit tvar střechy. U domů, které jsou v našem návrhu bez garáže nebo garážového stání uvažujte, jako by tam mohlo být. Možností je nespočet. Naši projektanti a architekti se Vám budou věnovat a Vaše představy do typového projektu zapracují. Těšíme se na Vaše nápady.

Ukázat více

Originální dům od našeho architekta

Situace, kdy Vám ani upravený typový projekt nevyhovuje je poměrně častá. Máte atypický pozemek, chcete být originální, zalíbí se Vám inspirace, kterou jste zahlédli na dovolené? Díky památkářům či ochranářům krajiny jste nuceni řešit dům dle jejich požadavků? Prostě jedinečný dům, který bude pasovat do vašeho okolí a bude podle vašich představ. Máme rádi výzvy a omezení zde nejsou. Naše zkušenosti nám umožňují navrhnout a postavit téměř cokoli. Vaše bydlení bude originální. Naši architekti Vám to umožní.

Ukázat více

Váš, již vypracovaný projekt

Může se stát, že při čtení těchto řádků, již máte doma vypracovanou projektovou dokumentaci a jste před zahájením stavebních prací. Zjistili jste, že existuje stavební systém Durisol a společnost Energy Domy, která by Vám mohla dům postavit, nebo jen dodat zdivo (Durisol). Řešení je jednoduché. Stačí nám poslat dokumentaci stavební části ke konzultaci, případně vypracování cenové nabídky a dalšího řešení. Váš projekt může být z cihel, z pórobetonu nebo dřevostavba. Sami si projekt doplníme o statiku nosné části stěn a stropů z Durisolu s naší zárukou. Tato možnost spolupráce je u nás velmi častá a také vítaná. Budeme se těšit na Vaše projekty.

Ukázat více
Ukázky našich realizací individuálních domů
Durisol logo

Jedinečný stavební systém používaný po celém světě.Stavte chytřeji a efektivněji i Vy. Vaše budoucí Já Vám poděkuje.

Více
Stavební systém Durisol
pro Váš vlastní projekt

Máte vlastní projekt, nebo projekt od jiné stavební společnosti a rádi byste využili výhody systému Durisol? Systému, který vyniká hned několika výhodami, a který je zároveň velice kvalitní a cenově dostupný? Rádi Vám projekt naceníme a následně postavíme hrubou stavbu s použitím systému Leier Durisol.

Více