Durisol recenze

Dobrý den,

společnost Energy Domy s.r.o. jsem oslovila jako jednu ze tří firem při výběrovém řízení na provedení hrubé stavby rodinného domu.

Tato firma mne příjemně překvapila nejen rychlostí předložené cenové nabídky, ale především vstřícností při vzájemné komunikaci. Všechna jednání proběhla přímo s ředitelem společnosti firmy Energy Domy s.r.o. pane Doležalem. Bylo to pro mne velké překvapení. Pan Doležal je profesionál ve svém oboru, který ví, o čem mluví. Dokáže poradit a dodrží všechny domluvené termíny. Nebylo proto těžké se rozhodnout, že provedení hrubé stavby zadám právě firmě Energy Domy s.r.o.

Samotná stavba probíhala od října 2017 do prosince 2017. Veškeré drobné změny oproti projektové dokumentaci jsem s firmou Energy Domy s.r.o. vždy rychle vyřešila a to k mé spokojenosti. Komunikace ze strany stavební firmy byla bezproblémová a to jak se mnou, tak i s technickým dozorem. Stavební práce byly odvedeny v požadované kvalitě.

Kromě spokojenosti s celkovou realizací hrubé stavby bych ráda vyzdvihla velmi profesionální, pružný a vstřícný přistup pana Doležala, který má z mého pohledu velkou zásluhu na mé spokojenosti se společností Energy Domy s.r.o..

Tímto bych chtěla firmě a jejím zaměstnancům poděkovat za odvedenou práci a profesionalitu a můžu vřele doporučit dalším investorům ke spolupráci.

Jitka Černá


Dobrý den,

při vybírání vhodného dodavatele na stavbu nového RD jsem musel řešit specifickou polohu pozemku a zároveň zvolit co nejlépe izolovanou stavbu v rozumné cenové relaci. Volba padla na pana Doležala a společnost Energy Domy, která staví z bloků Durisol; společnost disponuje výběrem typových domů, ale zároveň spolupracuje s renomovanými architekty na individuálních projektech a tuto možnost jsem využil. Po vzájemném odsouhlasení designu domu byla stavba zahájena v dubnu 2017 na připravené základní desce. Hrubá stavba, včetně střech, byla dodána ve velmi krátké době a předána bez připomínek ke kvalitě. Výborně odvedená práce.

Pavel Hlinovský


Dobrý den,

stavební firmu můžeme jen doporučit - dobrá domluva a realizace. Profesionální i přátelský přístup, vstřícné jednání. Jsme rádi, že jsme při našem hledání vlastního bydlení natrefili právě na tuto společnost. Už bychom neměnili! Pana Doležala a jeho tým můžeme jen doporučit.

S pozdravom

Diana Santomauro


Dobrý den všem,

rádi bychom se podělili o naše zkušenosti a spolupráci s firmou ENERGY DOMY, zastoupenou panem Doležalem, při realizaci stavby na upraveném typovém domě LINEAR 318.

Před devíti lety jsme si s manželkou postavili svépomocí nový rodinný dům ze stavebního systému Ytong (materiál fajn pro stavění, izolačně a zvukotěsně už to taková paráda není). Po počátečním nadšení jsme postupně začali zjišťovat, že tento dům (obytná plocha cca 230 m2) včetně pozemku (cca 1600 m2) jsou pro nás příliš velké. Zvládnout takto velký dům se dvěma šikovnými dětmi byl pro nás nadlidským úkolem. A tak jsme se rozhodli stavět ještě jednou. Manželka strávila několik večerů nad stovkami typových projektů, jelikož jsme již nechtěli dávat tolik peněz za projekt. A najednou tu byl! LINEAR 318! Po drobných úpravách výborně propracovaný dům a navíc po zjištění z jakého materiálu je firmou ENERGY DOMY realizován, již nebylo pochyb - tvárnice DURISOL. Betonové jádro zaručuje vynikající akumulaci tepla, přepážky z dřevní štěpky zaručí prostup vodních par a polystyren uvnitř tvárnic jako další izolant. Prostě pro mne ideální kombinace pro nízkoenergetický dům, který DÝCHÁ !!!

A tak jsme koncem dubna kontaktovali pana Doležala pro první informace. Po naší schůzce jsem nemohl uvěřit, že jsem mluvil s ředitelem firmy KERION s.r.o. Žádný obchodní zástupce, ale ředitel společnosti a navíc fajn člověk na svém místě, který ví, o čem mluví a co nabízí.

Následně jsme podepsali smlouvu, po drobných úpravách nám byla vypracována a předána v půli srpna kompletní projektová dokumentace ke stavebnímu povolení.

První kopnutí začalo 28. září, desku jsme vylévali 17. října a stavba byla zavřena 14. listopadu. To znamená měsíc a půl po prvním kopnutí. A to vše svépomocí, každý den po práci a o víkendech. Prostě úžasný materiál, skvělý pan Doležal, který vždy poradil, dodržel všechny domluvené termíny, můj táta, dva kamarádi a tolerance mé rodiny a vidina toho, že již koncem května bychom mohli bydlet.

Tak to je zatím vše a zkusím připojit pár fotek.

Ještě jednou díky a přeji příjemné prožití vánočních svátků.

Roman Šrámek s rodinou


Vážená firmo,

Při hledání typového domu , vhodného na náš pozemek jsme objevili v nabídkovém katalogu firmy KERION dům z neznámého materiálu.

Při první konzultaci s jednatelem firmy ing.Černým, jsme získali podrobné informace o vlastnostech systému Leier Durisol . Také jsme si zjištˇovali informace o firmě Kerion a ta nám byla doporučena. K realizaci jsme si vybrali dům typový, ale jsme chtěli provést úpravy projektu. Po konzultaci byly naše požadavky a změny zohledněny.

Po podpisu smlouvy na realizaci základové desky a hrubé stavby, po ukončení stavebního řízení, nastoupili pracovníci firmy Kerion přesně v termínu daném smlouvou. Postup stavebních prací, diky koordinovanému přísunu materiálu a rychlému postupu montáže, sehraným týmem profesionálních pracovníků s důrazem na přesnost nám byl objekt ve lhůtě tří měsíců předán v terminu a bez závad.

Každému potencionálnímu stavebníkovi můžeme stavební firmu Kerion EnergyDomy doporučit.

Vedení firmy, pánové Černý a Doležal jsou odborníky na svém místě a spolupráce s nimi byla bez problému.

Blažkovi


Dobrý den,

S postupem stavby jsem byl velmi spokojen. Spolupráce byla od začátku korektní a bezproblémová. Deset dnů trvaly základové desky požadoval jsem hned tři na všechny stavební objekty a dalších deset dní hrubá stavba bez střechy. Vše bylo tedy hodně rychlé a k mojí spokojenosti. Firma dokázala pružně reagovat na moje požadavky na změny. Mohu tedy jen doporučit.

Kohút


Dobrý den panové.

Chtěl bych se podělit o své názory na výstavbu RD firmou Kerion. EnergyDomy.

S manželkou se nám zamlouval projekt RD z nabídky společnosti, který jsme si vybrali k výstavbě . Začali jsme jednat s panem Doležalem - zástupcem firmy. Veškeré ujednání bylo provedeno korektně a včas. Po podepsání smlouvy vše probíhalo jako na drátku. Za necelé 2 měsíce byla hrubá stavba pod střechou. Stavbaři pracovali rychle a kvalitně. Případné změny v projektu byly řešeny okamžitě bez průtahů panem Doležalem. S kvalitou práce celé firmy i pana Doležala jsme byli moc spokojeni a chci jim ještě jednou moc poděkovat.

Mgr. Václav Praveček

Durisol logo

Jedinečný stavební systém používaný po celém světě.Stavte chytřeji a efektivněji i Vy. Vaše budoucí Já Vám poděkuje.

Více
Stavební systém Durisol
pro Váš vlastní projekt

Máte vlastní projekt, nebo projekt od jiné stavební společnosti a rádi byste využili výhody systému Durisol? Systému, který vyniká hned několika výhodami, a který je zároveň velice kvalitní a cenově dostupný? Rádi Vám projekt naceníme a následně postavíme hrubou stavbu s použitím systému Leier Durisol.

Více