Durisol recenze

Dobrý den pane Doležale,

touto cestou bych Vám a Vašemu synovi a řemeslníkům, kteří se podíleli na stavbě mého RD poděkoval za perfektní a precizní práci a rychlost výstavby.

Od první chvíle, kdy jsem oslovil pana Doležala vše probíhalo naprosto profesionálně. Vždy a ochotně mi vysvětlili vše, co jsem potřeboval ohledně výstavby vědět. Následovala spolupráce s jeho synem, který dohlížel na stavbu. O všem mě informoval a vysvětloval. Přístup byl excelentní.

Po této zkušenosti mohu firmu Energy-Domy vřele doporučit a dovoluji si tvrdit, že pokud si firmu pro stavbu Vašeho vysněného RD vyberete, budete naprosto spokojeni.

Ještě jednou moc děkuji,

s pozdravem a přáním mnoha úspěchů v Novém roce 

Jiří Hájek


Dobrý den,

jednali jsme s několika firmami. Některé používali často slovo „nejde“, další nechtěli stavět jiné domy, než ty, které měli v nabídce, další za rozšíření domu o 1metr chtěli 1 milión, další měli sídlo v čerstvě postavených ukázkových stavbách, další chtěli 100% platby předem. Když jsme si od jedné firmy nechali udělat předprojekt, bylo tam mnoho chyb. Začali jsme hledat jinou firmu.

Oslovili jsme firmu Energy Domy. Přístup byl jiný. Slovo nejde neměli ve slovníku. Pan Doležal se s námi několikrát sešel v Praze, kde jsme tehdy bydleli, a odpověděl na všechny naše otázky. K sepsání smlouvy nás pozval do sídla firmy, kde nás ještě seznámil s technologií stavby. A sídlo mají krásné. Rčení o kovářově kobyle tady neplatilo. Smlouva byla jasná, transparentní, bez háčků a nedorozumění. Žádné platby předem (70% nebo dokonce 100%). Pouze malá záloha a pak faktury za prostavěnost stavby. Prostě seriózní jednání.

Poté jsme ji předali individuální předprojekt našeho vysněného domu, který obsahoval chyby. Hned druhý den volal z firmy projektant a nejen, že objevil v projektu chyby, ale našel ještě další. Projekt po naší konzultaci posléze předělal, aby byl v pořádku. Paráda.

Také jsme zjistili, že se firma velmi dobře stará o své zaměstnance. Profesně si je vychovává. Stavba je ekologická. Tvránice jsou již zateplené. Vše je v jednom kroku. Stavbu jsme navštěvovali a sledovali, jak rychle roste. Dva stavbaři měli hrubou stavbu za 14 dní hotovou. Precizní práce. Ještě nám doporučili další vychytávky, které je dobré udělat teď. Hrubou stavbu nám předali uklizenou. A i pak nám byly nápomocni radou či upozorněním na další stavební dodavatele.

Moc děkujeme

Irena a Josef Volkovi


Dobrý den,

společnost Energy Domy jsem si vybral díky nabízenému systému Durisol, který nabízí výborné tepelněizolační vlastnosti a rychlou výstavbu. Samotná hrubá stavba dvougaráže a bungalovu trvala 2 měsíce.

Co se týká přístupu pánů Doležalů i samotných stavebních dělníků, byl jsem nad míru spokojen. Případné drobné problémy jsme během chvilky vyřešili k mé spokojenosti.

Jestliže uvažujete o stavbě domu, určitě nebudete s Energy Domy zklamaní.

Blažek


Dobrý den,

když jsme začali plánovat stavbu rodinného domu, velmi jsme zvažovali materiál, ze kterého dům bude. Rodiče mají postaven dům ze stavebního systému Durisol (velkoformátové desky) a velmi se nám líbily tepelně izolační vlastnosti, kdy se zejména v letních měsících dům nepřehřívá a je v něm stále příjemně.

Z tohoto důvodu jsme se obrátili na p. Doležala a začali diskutovat o materiálech, projektu atd.. V této době byly tvárnice Durisol novinkou a z pohledu prodyšnosti domu nás zaujaly více než tehdy tradiční velkoformátové desky. Co se týče projektu domu, tak jsme měli původně vybraný typový dům, ale postupem času nás do něj napadlo tolik drobných změn, až se z toho vyklubal individuální projekt, na jehož zpracování jsme se rovněž domluvili s p. Doležalem.

V předem domluveném termínu byla zahájena i vlastní realizace hrubé stavby z tvárnic Durisol a na první pohled bylo vidět, jak je celý systém jednoduchý. Příjemně nás překvapilo, že i po předání hotového projektu přicházel p. Doležal s náměty, jak dořešit další detaily, čímž jsme se třeba zbavili některých vnitřních konstrukcí a opticky se nám tak zvětšil obytný prostor.

Pokud bych měl hledat nějaký problém v celé spolupráci na projektu a hrubé stavbě, tak to bylo dodání cca 4m2 chybějící střešní krytiny, na kterou jsme museli čekat pár týdnů. To je ale drobnost, takže celkově hodnotím celou spolupráci velmi pozitivně a i nyní, po cca 5-ti letech od kolaudace, začínáme s p. Doležalem řešit projekt na drobné stavební úpravy (přebudování garáže na pracovnu a ložnici).

Hezký den J. Dušek


Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat firmě Energy Domy a zvlášť p.Doležalovi. Z nabídky jsme si vybrali dům Laguna, který se nám velice líbil. Sešli jsme se s p.Doležalem, domluvili jsme se s nim na všem co jsme chtěli, podepsali smlouvu a začalo se. Vše proběhlo v naprostém pořádku, domluva s p. Doležalem i přesto, že jsme vše domlouvali ze zahraničí, šlapala na jedničku. Firmu můžeme vřele doporučit každému.

Děkujeme

J+B Hynkovi
Krkonoše


Dobrý den, vážení,

v průběhu rozhodování jaký dům postavit nás zaujala nabídka fy Energy Domy, především vzhledem k použitému systému tvarovek Durisol. Přístup vedení firmy byl velmi vstřícný, vycházeli jsme z typového projektu, který byl však značně upraven dle našich požadavků, a to bez naúčtování tzv. typových změn. Vlastní realizace hrubé stavby od výkopu po kompletní zastřešení proběhla v několika měsících a provedené práce byly bezchybné - přístup pracovníků na stavbě výborný , přesná a pečlivá práce. Lze jen doporučit.

Ing. Jan Kebrle


Dobrý den všem,

Pokud se rozhodujete nad stavbou rodinného domu. Můžeme tuto firmu stoprocentně doporučit. Při hledání rodinného domu s manželkou, jsme našli na stránkách firmy vhodný dům. Veškeré dotazy byly vysvětleny, včetně harmonogramu prací. Po menších úpravách v projektu nic nebránilo tomu podepsat smlouvu. Stavba začala přesně na smluvený termín. Samotné pracovní nasazení obdivujeme. Ta rychlost přesnost a ochota udělat případné změny na místě. Z naší strany jsme naprosto spokojeni. Stavba základové desky a samotného zdiva trvala 4 týdny. Nepropršet týden bylo to hotové za 3 týdny. Chceme ještě jednou poděkovat a popřát mnoho dalších spokojených klientů.

Zvláště děkujeme panu Doležalovi.

S přátelský pozdravem

Manželé Průchovy


Dobrý den,

společnost Energy Domy s.r.o. nás zaujala především zajímavou nabídkou projektů RD, které splnily naše představy o rodinném domu, který jsme si přáli. Projekty RD, které na webu nabízí Energy Domy jsou všechny velmi zajímavé a bylo jasné, že zde si určitě vybereme. Kromě toho nás oslovilo zdivo Durisol, které v sobě obsahuje izolační vrstvu. Zatím nemáme dostavěno, ale můžeme potvrdit, že izolace je skutečně funkční a v domě bylo v létě opravdu příjemně.

Jednání s panem Doležalem bylo velmi korektní, vstřícné a příjemné. Hrubá stavba byla hotová cca za měsíc a k naší plné spokojenosti. Během výstavby nám byl pan Doležal k dispozici pro jakékoliv dotazy i drobné změny, na které byl schopen okamžitě reagovat. Samozřejmostí byl jeho zájem o to, zda jsme spokojeni, a zda je vše podle našich představ a ochotně s námi i posléze konzultuje naše dotazy, týkající se návazných prací s přímou vazbou na zdivo.

Projekt a hrubá stavba od Energy Domy byla rozhodně správná volba.

Šrotířovi


Dobrý den,

společnost Energy Domy s.r.o. jsme oslovili, protože nás na internetu zaujaly fotografie jejich domů. Hledali jsme moderní dům, který bude splňovat naše představy jak z hlediska exteriéru, tak vnitřními dispozicemi. První schůzka, navržený typ domu a způsoby spolupráce nás přesvědčily, že chceme stavět právě s touto společností.

Celá realizace hrubé stavby proběhla bez problémů, hrubá stavba byla hotová v termínu. Následně jsme se zástupci firmy konzultovali i další postup - zejména spolupráci s firmami, které nám dělaly další práce - okna, žaluzie, terasy apod. Dnes již bydlíme a jsme moc spokojeni, dům splňuje naše očekávání a představy.

Firmu Energy Domy doporučuji i dál, nejen pro bezproblémovou komunikaci a spolupráci během stavby, ale také pro hladké řešení drobných reklamací a problémů, které se při stavbě domu vždy najdou.

manželé Štětkovi


Dobrý den,

dlouho jsme s manželkou hledali společnost, která by nás zaujala a které bychom svěřili stavbu našeho vysněného rodinného domu. Když jsme narazili na webové stránky Energydomy.cz okamžitě jsme měli jasno, že jsme nalezli něco co nás zaujalo. Tento pocit se ještě umocnil po první návštěvě v kanceláři u pana Doležala st., který v nás budil důvěru, že právě jemu a jeho společnosti můžeme svěřit své finance a stavbu našeho budoucího domova. Ve stejném duchu se nesly i další schůzky a také první setkání s panem Doležalem ml., který nás provázel po celou dobu stavby a vyšel nám vstříc v našich změnách a odborně poradil. Samotná realizace probíhala naprosto precizně a skvělý tým stavebníků byl naprosto spolehlivý. Tato společnost se může pyšnit lidským přístupem, ochotou, precizností a nám nezbývá než poděkovat a doporučit všem, kteří pochybují s kým začít budovat svůj nový domov.

Marie a Jakub Šumichrastovi


Dobrý den,

společnost Energy Domy s.r.o. jsem oslovila jako jednu ze tří firem při výběrovém řízení na provedení hrubé stavby rodinného domu.

Tato firma mne příjemně překvapila nejen rychlostí předložené cenové nabídky, ale především vstřícností při vzájemné komunikaci. Všechna jednání proběhla přímo s ředitelem společnosti firmy Energy Domy s.r.o. pane Doležalem. Bylo to pro mne velké překvapení. Pan Doležal je profesionál ve svém oboru, který ví, o čem mluví. Dokáže poradit a dodrží všechny domluvené termíny. Nebylo proto těžké se rozhodnout, že provedení hrubé stavby zadám právě firmě Energy Domy s.r.o.

Samotná stavba probíhala od října 2017 do prosince 2017. Veškeré drobné změny oproti projektové dokumentaci jsem s firmou Energy Domy s.r.o. vždy rychle vyřešila a to k mé spokojenosti. Komunikace ze strany stavební firmy byla bezproblémová a to jak se mnou, tak i s technickým dozorem. Stavební práce byly odvedeny v požadované kvalitě.

Kromě spokojenosti s celkovou realizací hrubé stavby bych ráda vyzdvihla velmi profesionální, pružný a vstřícný přistup pana Doležala, který má z mého pohledu velkou zásluhu na mé spokojenosti se společností Energy Domy s.r.o..

Tímto bych chtěla firmě a jejím zaměstnancům poděkovat za odvedenou práci a profesionalitu a můžu vřele doporučit dalším investorům ke spolupráci.

Jitka Černá


Dobrý den,

při vybírání vhodného dodavatele na stavbu nového RD jsem musel řešit specifickou polohu pozemku a zároveň zvolit co nejlépe izolovanou stavbu v rozumné cenové relaci. Volba padla na pana Doležala a společnost Energy Domy, která staví z bloků Durisol; společnost disponuje výběrem typových domů, ale zároveň spolupracuje s renomovanými architekty na individuálních projektech a tuto možnost jsem využil. Po vzájemném odsouhlasení designu domu byla stavba zahájena v dubnu 2017 na připravené základní desce. Hrubá stavba, včetně střech, byla dodána ve velmi krátké době a předána bez připomínek ke kvalitě. Výborně odvedená práce.

Pavel Hlinovský


Dobrý den,

stavební firmu můžeme jen doporučit - dobrá domluva a realizace. Profesionální i přátelský přístup, vstřícné jednání. Jsme rádi, že jsme při našem hledání vlastního bydlení natrefili právě na tuto společnost. Už bychom neměnili! Pana Doležala a jeho tým můžeme jen doporučit.

S pozdravom

Diana Santomauro


Dobrý den všem,

rádi bychom se podělili o naše zkušenosti a spolupráci s firmou ENERGY DOMY, zastoupenou panem Doležalem, při realizaci stavby na upraveném typovém domě LINEAR 318.

Před devíti lety jsme si s manželkou postavili svépomocí nový rodinný dům ze stavebního systému Ytong (materiál fajn pro stavění, izolačně a zvukotěsně už to taková paráda není). Po počátečním nadšení jsme postupně začali zjišťovat, že tento dům (obytná plocha cca 230 m2) včetně pozemku (cca 1600 m2) jsou pro nás příliš velké. Zvládnout takto velký dům se dvěma šikovnými dětmi byl pro nás nadlidským úkolem. A tak jsme se rozhodli stavět ještě jednou. Manželka strávila několik večerů nad stovkami typových projektů, jelikož jsme již nechtěli dávat tolik peněz za projekt. A najednou tu byl! LINEAR 318! Po drobných úpravách výborně propracovaný dům a navíc po zjištění z jakého materiálu je firmou ENERGY DOMY realizován, již nebylo pochyb - tvárnice DURISOL. Betonové jádro zaručuje vynikající akumulaci tepla, přepážky z dřevní štěpky zaručí prostup vodních par a polystyren uvnitř tvárnic jako další izolant. Prostě pro mne ideální kombinace pro nízkoenergetický dům, který DÝCHÁ !!!

A tak jsme koncem dubna kontaktovali pana Doležala pro první informace. Po naší schůzce jsem nemohl uvěřit, že jsem mluvil s ředitelem firmy KERION s.r.o. Žádný obchodní zástupce, ale ředitel společnosti a navíc fajn člověk na svém místě, který ví, o čem mluví a co nabízí.

Následně jsme podepsali smlouvu, po drobných úpravách nám byla vypracována a předána v půli srpna kompletní projektová dokumentace ke stavebnímu povolení.

První kopnutí začalo 28. září, desku jsme vylévali 17. října a stavba byla zavřena 14. listopadu. To znamená měsíc a půl po prvním kopnutí. A to vše svépomocí, každý den po práci a o víkendech. Prostě úžasný materiál, skvělý pan Doležal, který vždy poradil, dodržel všechny domluvené termíny, můj táta, dva kamarádi a tolerance mé rodiny a vidina toho, že již koncem května bychom mohli bydlet.

Tak to je zatím vše a zkusím připojit pár fotek.

Ještě jednou díky a přeji příjemné prožití vánočních svátků.

Roman Šrámek s rodinou


Vážená firmo,

Při hledání typového domu , vhodného na náš pozemek jsme objevili v nabídkovém katalogu firmy KERION dům z neznámého materiálu.

Při první konzultaci s jednatelem firmy ing.Černým, jsme získali podrobné informace o vlastnostech systému Leier Durisol . Také jsme si zjištˇovali informace o firmě Kerion a ta nám byla doporučena. K realizaci jsme si vybrali dům typový, ale jsme chtěli provést úpravy projektu. Po konzultaci byly naše požadavky a změny zohledněny.

Po podpisu smlouvy na realizaci základové desky a hrubé stavby, po ukončení stavebního řízení, nastoupili pracovníci firmy Kerion přesně v termínu daném smlouvou. Postup stavebních prací, diky koordinovanému přísunu materiálu a rychlému postupu montáže, sehraným týmem profesionálních pracovníků s důrazem na přesnost nám byl objekt ve lhůtě tří měsíců předán v terminu a bez závad.

Každému potencionálnímu stavebníkovi můžeme stavební firmu Kerion EnergyDomy doporučit.

Vedení firmy, pánové Černý a Doležal jsou odborníky na svém místě a spolupráce s nimi byla bez problému.

Blažkovi


Dobrý den,

S postupem stavby jsem byl velmi spokojen. Spolupráce byla od začátku korektní a bezproblémová. Deset dnů trvaly základové desky požadoval jsem hned tři na všechny stavební objekty a dalších deset dní hrubá stavba bez střechy. Vše bylo tedy hodně rychlé a k mojí spokojenosti. Firma dokázala pružně reagovat na moje požadavky na změny. Mohu tedy jen doporučit.

Kohút


Dobrý den panové.

Chtěl bych se podělit o své názory na výstavbu RD firmou Kerion. EnergyDomy.

S manželkou se nám zamlouval projekt RD z nabídky společnosti, který jsme si vybrali k výstavbě . Začali jsme jednat s panem Doležalem - zástupcem firmy. Veškeré ujednání bylo provedeno korektně a včas. Po podepsání smlouvy vše probíhalo jako na drátku. Za necelé 2 měsíce byla hrubá stavba pod střechou. Stavbaři pracovali rychle a kvalitně. Případné změny v projektu byly řešeny okamžitě bez průtahů panem Doležalem. S kvalitou práce celé firmy i pana Doležala jsme byli moc spokojeni a chci jim ještě jednou moc poděkovat.

Mgr. Václav Praveček

Durisol logo

Jedinečný stavební systém používaný po celém světě.Stavte chytřeji a efektivněji i Vy. Vaše budoucí Já Vám poděkuje.

Více
Stavební systém Durisol
pro Váš vlastní projekt

Máte vlastní projekt, nebo projekt od jiné stavební společnosti a rádi byste využili výhody systému Durisol? Systému, který vyniká hned několika výhodami, a který je zároveň velice kvalitní a cenově dostupný? Rádi Vám projekt naceníme a následně postavíme hrubou stavbu s použitím systému Leier Durisol.

Více