vyber-energy-domu

S výběrem a umístěním Vašeho domu Vám rádi pomůžeme. Zohledníme Vaše potřeby a představy o bydlení, stejně tak Vaše finanční možnosti.

Při umístění domu je důležité respektovat minimální odstupové vzdálenosti od hranice parcely, která je většinou 3,5m. Po zakoupení pozemku můžeme začít projektovat Váš dům.

vyber-domu

Děláme to obvykle ve dvou krocích. Pokud si vyberete z typové nabídky domů, můžeme upravit studii dle vašich potřeb a požadavků na úpravy dispozic, oken, rozměrů apod. Společně si upřesníme vybavení domu, čím budete topit, kde bude např. podlahové topení jaká vyberete okna, apod. Po schválení studie ve druhé fázi vyhotovíme projektovou dokumentaci. V tom Vám s naším zkušeným týmem a architektonickým studiem rádi poradíme. K projektování také od Vás budeme potřebovat nějaké podklady, např. radonový a hydrogeologický průzkum, geometrický plán pozemku s výškovým zaměřením (pokud není pozemek na rovině) a hlavně informace o inženýrských sítích.

Durisol logo

Jedinečný stavební systém používaný po celém světě.Stavte chytřeji a efektivněji i Vy. Vaše budoucí Já Vám poděkuje.

Více
Stavební systém Durisol
pro Váš vlastní projekt

Máte vlastní projekt, nebo projekt od jiné stavební společnosti a rádi byste využili výhody systému Durisol? Systému, který vyniká hned několika výhodami, a který je zároveň velice kvalitní a cenově dostupný? Rádi Vám projekt naceníme a následně postavíme hrubou stavbu s použitím systému Leier Durisol.

Více